Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
Zaczyna się krytyka dyrektora Marianka, to znaczy, że ludzie oberpolicmajastra Jacusia przygotowują grunt pod wykopki. Normalnie to wykopki robi się jesienią ale cosik mi się wydaje, że tym razem ze względu na nieoczekiwaną zmianę gminnego klimatu, wykopki  w Centrum mogą dojść do skutku już na wiosnę.
Krytykę Mariana uskuteczniają najprawdopodobniej żołnierzyki Rudego Pinokia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sobieg gadajcie a w polichnie impra jak sie patrzy spiewy tance i zabawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wiedzieć kto się bawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wiedzieć kto się bawi?
cała świta i smietanka polichniejska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wiedzieć za czyje fundusze? Pochwal się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siedź długo bo jutro do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ocena poparta jest faktami. Krytykować mamy prawo gdyż to m.in. z naszych pieniędzy utrzymuje się to wszystko. Gck nie potrafi zorganizować Sylwestra, Andrzejek, balu karnawałowego...Czegoś dla młodych ludzi. Zajęć tematycznych, nawet zwykłego barku dla młodzieży gdzie można byłoby przyjść i wspólnie obejrzeć np. jakiś meczyk,pograć w bilard, miło spędzić wieczór. A fundusze na to na pewno są.,tylko trzeba chcieć coś robić a nie marudzić... Gdy coś  źle funkcjonuje to trzeba o tym głośno mówić i to zmieniać. Młodych, wykształconych, energicznych i gotowych do działania osób w gminie Szastarka na pewno nie brakuje. Trzeba dać młodym pracę, przekazać im inicjatywę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bal mial byc co z tego ze ludzie chetni sa darmo zajmuja miejsca dla pozostalych zeby w ostatniej chwili zrezygnowac i popsuc plany innym dla kilku par nikt niczego nie zorganizuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem gck podlega gminie i to gmina decyduje o organizowaniu imprez a sale kazdy moze wynajac kiedy chce no o ile w danej chwili jest wolna z reszta jeszcze trzy miesiace temu nikt nie plakal ze cos nie tak z gck dziwne ze dopiero teraz brak im zabaw za Mularczyka wszystko bylo ok a teraz nie? gmina otwarta dla kazdego isc i mowic ze chcecie sie bawic radni tez sa nie od parady sami ich wybralismy niech dzialaja od tego sa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia to atrakcyjna i mądra kobieta. Natomiast ta Pani Agatka to nie dość że to Ciemniak i półgłówek, to w dodatku mała brzydka zezowata i śmierdzi jak skunks.
tak broń, broń, czarną kawkę, ma obrońców bo z tym strażakiem i z obecnym nózki rozkładała bo na sekretarza chętkę zawsze miala no to Agatkę kto ma opluć jak nie czarnej czarownicy świta. Janów sie śmieje panie Jackowski ,że dobrego sekretarza na coś takiego chcesz zamienić. To nie uczciwa baba . No ciekawe co na to romansidło z  podłym czernidłem żona??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia to atrakcyjna i mądra kobieta. Natomiast ta Pani Agatka to nie dość że to Ciemniak i półgłówek, to w dodatku mała brzydka zezowata i śmierdzi jak skunks.
To ta czarna ze skrzywioną gębą, wiecznie niezadowolona z dupą do tyłu wygiętą a to wiem - kierowniczka z ktłórej smieje sie całe stowarzyszenie bo na szkolenia jeździ i nic na nich nie wie tylko kasę im nabija. Oj mądra, oj Wójcie rozliczysz jej hotel  w lublinie żyjemy z takich dziw!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta czarna ze skrzywioną gębą, wiecznie niezadowolona z dupą do tyłu wygiętą a to wiem - kierowniczka z ktłórej smieje sie całe stowarzyszenie bo na szkolenia jeździ i nic na nich nie wie tylko kasę im nabija. Oj mądra, oj Wójcie rozliczysz jej hotel  w lublinie żyjemy z takich dziw!!!!!!!!!
A to wiem ta madra z dołu co to nie pogada bo taka zarozumiała dzie to się na kierownika nadaje to w Janowie w szkole pracowało smiali się tam z niej znam po jakims marketingu to może byc ale mądra ona za straz pisze coś tam bo jest od straży ciągle byki sadzi i co ona na sekretarza Panie Wójcie Bój sie Pan Boga takie dno to pana wyprowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wiem ta madra z dołu co to nie pogada bo taka zarozumiała dzie to się na kierownika nadaje to w Janowie w szkole pracowało smiali się tam z niej znam po jakims marketingu to może byc ale mądra ona za straz pisze coś tam bo jest od straży ciągle byki sadzi i co ona na sekretarza Panie Wójcie Bój sie Pan Boga takie dno to pana wyprowadzi
no ta czarna to pracuje za Dudka przyjęta a konkurs na kawkę był ????? przecież to nic nie wie a sadzi sie jak kura na grzędzie Wywalili z janowa to do Szastarki przylazło . Ani smaku ani gustu .Wstyd za śluby . taka młoda zgrzybiała żeby czegoś nie przygotowac to przed młodymi na ślubach sama swoją dupę przed wszystkimi wystawia Bezczelny mądrołek. Wstyd!!!!zwykłe chamstwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ta czarna to pracuje za Dudka przyjęta a konkurs na kawkę był ????? przecież to nic nie wie a sadzi sie jak kura na grzędzie Wywalili z janowa to do Szastarki przylazło . Ani smaku ani gustu .Wstyd za śluby . taka młoda zgrzybiała żeby czegoś nie przygotowac to przed młodymi na ślubach sama swoją dupę przed wszystkimi wystawia Bezczelny mądrołek. Wstyd!!!!zwykłe chamstwo!!!!!
no a Dudek chyba tez z czarnej usług korzystał bo podobno co chciała to miala tylko na kolezanki warczy . byłem w gminie to słyszałem jak Pani Sekretarz pyskuje nie do pomyślenia co za bydło jaka bezczelna i podła ochydna baba głosowałem na Wójta jackowskiego a on teraz ta na sekretarza do roboty niech sie weźmie ta czarna już dawno powinna wylecieć z gminy tak jak ze szkoły w janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kawkę-czarnego potwora przecież w Janowie była pomocą ksiegowej nic zrobic nie umiała dwie lewe raczki i tylko Ja i Ja om, ęm dupę srę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kawkę-czarnego potwora przecież w Janowie była pomocą ksiegowej nic zrobic nie umiała dwie lewe raczki i tylko Ja i Ja om, ęm dupę srę....
takiej naciągaczce chamce nowy wójt ufa wstyd panie Jaskowski. Kiedy sie wreszcie otrzaśniesz i zobaczysz kogo na kogo zamieniasz za ładne parszywe i słodkie fałszywe słówka czarnej ???????Ona rządzi jesteś facet  to przejrzyj na oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no faktycznie za Mularczyka czarna raszla miała też dorze ciekawe dlaczego . Nie dziwi to pana jackowskiego pewnie bajki jak kazdemu wciska mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem o jakiej Jadzce mowa tyle lat od strazy jest a co dla OSP zrobiła NIC NIC NIC za co teraz ma awansować za NIC, NIC NIc oj Panie Wójcie wyprowadziła ona Mularczyka wyprowadz i Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda cos tam robiła szczególnie dla jednego ze strazaków z szastarki co o 2 w nocy w garażu strażackim siedzi ciekawe czy z nią?no taka atrakcyjna i madra to pewnie coś razem ugrali no nie wiem co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zaraz bedą pisać dwie czarne co w gminie nie mają co robić a na dole siedzą jad sącza i na Panią Sekretarz celują bo chyba same śmierdzą skoro ten problem znają. Wójcie zajmij się nimi troche bo to w życiu roboty nie widziało i tylko mądruje i innych opluwa a samemu słomę w butach nosi az wstyd że takie harpie jeszcze w urzędzie siedza ale trzeba być wyjątkową gnidą zeby innych opluć a samemu gniazdko dożywotnie sobie wymościć i jeszcze po Polichnie opowiadac ze jedna pewna bo koleżanka Wójta po znajomych  a druga bo oczka mgliste i romansowała jeszcze za przewodniczącego , ale Fałsz . Ocknij sie Wójcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 207

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...